Створити сайт
New progressive Site Creator   [ build your own site with powerful CMS for FREE... ]
ГДИНЯ 2010 - 3 Листопада 2010 - ОУС-Офіційний Портал

Чт, 23.06.2011, 09:02

Головна » 2010 » Листопад » 3 » ГДИНЯ 2010
ГДИНЯ 2010

Польські харцери, з Організацій: Krag Harcerski Lesna Szkolka Drzewo Pokoju   та Krag Harcerski WILKI im. Jana Pawla II, які членами Ордену Всесвітніх Скаутів, до якого належить і Організація Українських Скаутів запрошує на Скаутський Зліт, присвячений 100 річчю Ордену Всесвітніх Скаутів.

Період і місце проведення: м.Гдиня (Польща) з 10 по 13 листопада 2011

Програма Зльоту

- 10 листопада: Прибуття учасників в місця проживання (школи), спільна молитва
- 11 листопада: Скаутська лінійка, групи відвідають Гдиню, Сопот та Гданськ (Три міста, що сполучені разом). Вечером спільне скаутське вогнище.
- 12 листопада: Скаутська лінійка та теренова гра. Вечером скаутська зустріч при свічках (Організація Українських Скаутів запалює власну свічку). Будемо разом співати, розмовляти, показувати скаутські забави.
- 13 листопада: Свята Меса і Лінійка на закінчення.
Учасники від Організації Українських Скаутів виїдуть увечері. Вечером органітари попрощаються зі скаутами ОУС.

КОШТИ

- Вкладка від учасники становить 100 злотих+ дорожні витрати до Гдині і назад до Львова які повідомимо пізніше. Візові витрати кожен учасник також несе самостійно.

Для зацікавлених: (Міжнародна Комісія Організації Українських Скаутів)

Переглядів: 190 | Додав: ousivec | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: